5 C
Tirana, AL
E diel, Shkurt 18, 2018

POLITIKE

Video/ Çfare thone qytetaret per ngacmimin dhe heqjen me force te...

Nga Juxhin Çela _______________ VIDEO ______ Çfare thone qytetaret per ngacmimin dhe heqjen me force te lirise se protestuesve paqesor sot jashte Parlamentit ne Tirane nga autoritetet? Mesazhe...

MAGAZINA

SPORT

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

I ri e mjaft joshës, eksperimentues deri në maksimum është ky këngëtari i njohur shqiptarë Gjon Karrica i cili deri më tani ka thyer...

Me Dr.Fanin rreth Dukes, Finos, futbollit…

Nga Roland LUÇI Eshte kenaqesi dhe privilegj jo i gjithkujt te bisedosh rreth futbollit me Dr.Skender Fanin, avokatin e njohur vienez qe ka shoqeruar ne...
- Reklama -

AUTO & TECH

Risia e Instagram, lajmërohen përdoruesit nëse bëni screenshot

Një lajm i rëndësishmën vjen për përdoruesit e shumtë të rrjetit social Instagram. Instagram ka menduar që të lajmërohen përdoruesit kur ju bëni screenshot fotove...

KOSOVA

Të nderuar vellezër Shqiptarë, invalid e veteran-…

Të nderuar vellezër Shqiptarë, invalid e veteran, dhe ju familje të dëshmorëve të luftës të cilët jeni na faqen tonë, ju urojmë ditën e...

Foshnjës njëmuajshe i duhet ndihmë për shërim (VIDEO)

Kur lindi para një muaji, familja Leka nga Gjilani u gëzua shumë për djalin e ardhur në jetë, njofton Klan Kosova. Por, që nga ajo...

Rrjete Sociale

35,941FansaPëlqeje
1,255NdjekësitNdjek
35NdjekësitNdjek
- Reklamo -

KUZHINA

SHENDETESI

ARGETIM

BOTA

(Video) Të shtëna me armë në gjimnaz, 20 të plagosur në...

Sherifi i Broward County në Florida të SHBA-ve ka raportuar për të shtëna në një gjimnaz në Parkland. Sipas medias të lidhur me CNN,...

Erdogan kërcënon forcat amerikane: Ende s’e keni provuar “shpullën osmane”

Trupat amerikane në Siri mund të jenë në prag të një “shpulle osmane”, nëse ata nuk braktisin një grup kyç të luftëtarëve vendas, ka...

Integrimi i Serbisë, Malit të Zi e Bosnjës në BE në...

Integrimi i Serbisë, Malit të Zi e Bosnjës në BE në dorë të Kroacisë Sipas rekomandimeve të Komisionit Evropian për shtetet e Ballkanit Perëndimor,...