Zanfina vjen me foto të rrallë, do të befasoheni çfarë bën

0

Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila ka kohë që nuk është aktive në rrjetet sociale, sapo ka postuar një foto të rrallë.

Madje kështu edhe e ka emërtuar edhe vet ajo.

E rrallë, quhet pasi që duket shumë bukur dhe e buzqeshur.

E kjo bie në sy sidomos pasi që në pothuajse krejt fotot që poston ajo duket mjaft serioze.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here