THUMB: Elita Rudi tregon per lidhjen e saj me Gjikon (Foto & Video)

0

Per here te pare ne nje rrefim ekskluziv per THUMB Elita Rudi tregon per lidhjen e saj me Gjikon.

Ndiqeni videon dhe fotot si me meposht.


A kane ne plan te martohen ata te dy? Si arriti reperi ta bente per vete moderatoren bukuroshe?

Mikrofoni i THUMB ka qene kete jave ne eventin e Sofres Tironse ku ka intervistuar disa nga artistet me te njohur si Bujar Qamili, Reshit Boka, Olta Boka, Valbona Halili etj.

Për Shqipnews.al – Postuar nga A. Cara

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here