23 C
Tirana
E premte, Gusht 23, 2019

Rama: Ja kompania ku mund të luani baste dhe që do arkëtojë 150 miliardë...

Rama e ka pranuar se ende nuk ka vendosur nëse të gjitha kategoritë e basteve do të mbyllen me 31 Dhjetor. Rama ka deklaruar se vendimi do të jetë...

Ramos feston me gjestin e shqiponjës dykrenore

Sergio Ramos feston me gjestin e shqiponjës dykrenore. A është kjo një përshëndetje miqësore drejt Shqipërisë? Spanja gjunëzoi dhe turpëroi rëndë zv.kampionët e botës Kroacinë me rezultatin e thellë 6:0....

[email protected] nuk është as e Muhamedit e as e Krishtit

Nga Ilir DEMALIA Nuk dua të hyjë fare në analiza për huliganizmin që ka ndodhur ne ndeshjen Laçi-Tirona dy ditë më parë. Kampionati futbollit nuk ka asgje të përbashkët me...