19 C
Tirana

Stay connected

11,112FansaPëlqeje
884NdjekësitNdjek
6,234AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Latest article

Replikë me filozofin Ergys Mërtiri:”Këngëtarë ordinerë si Ricky Martin, Shakira apo Pitbull me Jennifer...

Nga Mirton MATAJ Nuk e kisha besuar që në antishqiptarizmin e vet Mut Nano të ishte i vetëm. Marrëzia zilia,xhelozia vazhdon... Kësaj rradhe quhet Ergys,filozof...

Oligarkia, fundi i Shqipërisë

Nga Koloreto CUKALI Mbase fjala “fund i Shqipërisë” mund të duket e tepruar. Unë mendoj që në të kundërt, është e kursyer. Do mundohem t’ju...

“PËRDHUNUESIT” Një film i shkruar nga eDvin rAma me regji te lali eRit

Nga Enida N. BOZHEKU "Këta ta lypin ditën me propagandë dhe ta kërcejnë natën pa të pyetur fare!" Pa dekretuar ende ligjin antikushtetues per shembjen e...
Powered by Live Score & Live Score App