Spaho ofendon deputetin e PS-së: Të ngatërrova me Alket Rizain

0

Debate kanë shpërthyer mbrëmjen e sotme edhe në Top Channel ku mes deputetit të PD-së Edmond Spaho dhe deputetit të PS-së Alket Hyseni ka pasur një përplasje.

Deputeti demokrat ofendoi Hysenin duke i thënë se e kishte ngatërruar me Alket Rizain, një kriminel shqiptar i famshëm në burgjet greke.

Spaho: Njëherë të ngatërrova me Alket Rizain

Hyseni: Ti aq e ke moshën, të falet.

Spaho: Mos u bëj qesharak… Nga Albeu.
Për -/Shqipnew.al/- A. Cara

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here