15 C
Tirana
E enjte, 23 Janar, 2020

Zogu i Zi i Edvin Ramës kërkon “ndjesë”

Tallje bythe nga Saimir TAHIRI ◾◾◾ Ndjese cdo qytetari per fjalorin aspak te pershtatshem qe u degjua ne nje bisede private ku merrja pjese. Shume nga keta qe bejne moral ne...

Doni fakte për çmenduritë e Ramës?! Një dallkauk dhe injorant kokë e këmbë…

Nga Agim XHAFKA ◾◾◾ Shihni rendin e ditës të kuvendit të enjten. Do gjykokan dekretin e Metës për anulimin e zgjedhjeve!!! S’ka më anormalitet. Njësoj psh; si gjinekologu t’i kërkojë llogari...

Luan Rama korrigjon kanakaren e Edvinit!

Spiropali "lë nam" me çiftin Kadare: KY dhe KJO. Rama e korrigjon, ministrja i fshin komentin... TIRANË– Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar një foto me...

Kllouni i Partisë Kalo Ylberin ish Aleanca Kuq e Zi

Po postojmë të pa reduktuar shkrimin e ish banorit të çadrës spiunit turk Kreshnik Spahiu. Për ironi dhe fotoja shoqëruese është e nga postimi i Kreshnik Mërgimtarit...Mbani mend dhe...

Dy kokat e Besës

Nga Kastriot ÇIPI Besa Shahini u bë Ministre e Arsimit dhe, natyrshëm, u bëra kureshtar të di çfarë arsimi dhe përvoje profesionale ka Ministrja që vjen nga Kosova. Shkrova emrin...

Arben Duka kërcënon Ramën: Qeverinë e kanë mbështetur, më të shumtit e shqiptarëve,...

Po postojmë këtë marrëzi të këtij bejtexhiu qesharak dhe mediokër për t'ju treguar fytyrën e vërtetë antishqiptare të komunistëve internacional. ▪Për t'ju treguar që komunizmi ka vetëm një atdhe...

Baba Rama i Teqesë Kryeministrore

Nga Rudi EREBARA Kujt ia tregon kryeministri i vendit kete? Kujt i drejtohet ky sherbim propagandistik me kamera? Shqiptareve? Perse behet kjo propagande? Qe te na thote se do te...

Prap ky idiot!

Janë të paktë ata që kanë akoma edhe dyshimin më të vogël se Spartak Ngjela nuk ka rrjedhur. Sa herë hap gojën, njerëzit kanë akoma më shumë mundësi për...

Radio Provokacia: Hashim Thaçi mund të jetë idiot, por jo tradhtar

Nga Mustafa NANO "Hashim Thaçi nuk është tradhtar. Nuk e besoj kurrë këtë gjë. Nuk ka asnjë gjasë që të jetë kështu. Hashim Thaçi mund të jetë idiot, por jo...

Kur nuk di as vetë pse jeton në Shqipëri

Një ditë më parë gazetari i kronikës së zezë, Flamur Vezaj në një koment të tijin që u botua thuajse nga të gjitha mediat online rendiste plotë 51 arsye...