Rudina Magjistari braktis ekranin, i dedikon familjes udhëtimin e paharrueshëm

0

Dita e diel e gjitha dedikuar për familjes… Moderatorja e njohur e ekrani, Rudina Magjistari edhe këtë të djelë ja ka kushtuar vajzës së saj të vogël dhe partnerit të saj.

Ata kanë zgjedhur Italinë për një fundjavë relaksuese. ‘Dashuritë e mia’ ka shkruar Rudina në foton e postuar teksa dy njërëzit e zemrës së saj janë duke kaluar në rrugët e Milanos.

Moderatorja Rudina Magjistari rrallë publikon foto me partnerin e saj, Xhavit Bajrami.

Ata janë kujdesur që Mian e vogël dhe familjen e tyre ta mbajnë larg vëmendjes së medias. Publikimet e Rudinës janë gjithmonë detajiste dhe rreflektojnë vetëm dashuri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here