28 C
Tirana
E enjte, Qershor 20, 2019

Don Lu ky mashkull prostitutë në shërbim të së majtës, narkove dhe Sorosit

Nga Mirton MATAJ "Deklaratë e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara Përgëzojmë Shqipërinë për vendimin pozitiv në lidhje me hapjen e bisedimeve për anëtarësim në BE. Shqipëria ka bërë përparim domethënës dhe...

Zheji parashikon fundin e Ramës: Pordhëri e paparë fjalësh

Nga Artur ZHEJI Ore zotërinj, që lëshoni bajga ndër fb-ra e gjithkund mundeni nëpër tv-rat e vërrat, që ju vendosin një mikrofon-akullore në gojë, të cilat i pështyni, tre herë...

Pse e fiton Eduard Ndocaj Bashkinë e Lezhës: Ndocaj, kritiku i atyre çfarë duhet...

Nga Agron PREBIBAJ Ardhja e Eduart Ndocaj në politikë sëpari kemi njeriun ambicioz, kurse futja në listat e PS-së nga Rama kishte qëllimin e çvatjes së një biznesmeni për të...

A bie në vjeshtë Edvin Rama?

Nga Indrit VOKSHI Ju thoni ra teatri, ra Shqipëria, ra prona publike, fitoi drogokratura. Asgjë nuk ka ra. Provojmë një moment mblidhemi shumë për të mos lejuar shembjen dhe e...

Minjtë e “Bllokut” janë ringjallur

Nga Luan RAMA Disa syresh i kam parë shumë vite më parë. Ndonjë edhe e kam njohur, po pavarësisht faktit në i kam njohur apo jo, të gjithë kishin diçka...

Taksisti zbret Ramën nga taksia

Nga Basir ÇOLLAKU Duket se kryeminsitri Edi Rama nuk po konsultohet më me taksistin e tij të përhershëm, se si venë punët politiko-ekonomike të Shqipërisë e më pas të...

Meraku i gazetareve dhe i punetoreve te ERTV nuk mund te jete i njejte…

Nga Basir ÇOLLAKU Kam shkruar pak rreshta dy dite me heret rreth nje fotokopje lajmi ku dyshohej nje ngjarje ne te cilen permendej emri i biznesmenit, Zamir Manes, per nje...

Basti i fundit i Edi Ramës!

Nga Desada METAJ Që nga dita kur u propozua si ministër i Jashtëm, Genti Cakaj është shndërruar në personazhin më të përfolur në politikë, media dhe rrjete sociale. 28 vjeçari...

Plagjiatura e Mustafa Nanos është propagandë neveritëse!

Nga Bilal SHERIFI Deputet i Parlamentit të KOSOVËS Për të gjithë njohësit e futbollit në Ballkan, është e pakontestueshme se interpretimi i ndeshjeve sportive nga këndvështrimi racist është karakteristikë e eksponentëve...

Ridvani, Majlinda, Jozi dhe Titi i Edit!

Nga Qamil GJYREZI Pak a shumë ky asht “grupi” me ndonjë mungesë, që i premtuan Edi Ramës mbështetje për reformat Rilindase, mbas humbjes së PD-së në 2013 ose shtitjes që...