Ku mbeti Morfina, bukuroshja e njohur me ofertë internacionale

0

Është një nga femrat më të famshme në Kosovë dhe me shumë kurora të fituara në shumë evenimente bukurie e shumë çmime të rëndësishme në konkurse derisa Morfina Hasani për momentin është zhdukur. Duket se bukuroshja e njohur po bëhet gati të shpërthejë pasiqë në adresë të saj kanë arritur oferta internacionale ku ajo pritet të fillojë një karierë ndërkombëtare në fushën e modës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here