8 C
Tirana, AL
E diel, Dhjetor 17, 2017
Ballina Kontaktoni

Kontaktoni

ShqipNews

ShqipNews.al eshte nje media e lire, sjell per ju lajmet me te fundit nga politika,showbizi,bota,fusha e automobilistikes dhe teknologjis

Zyra Qendrore

Email: [email protected] Adresa: Tirane, Albania

Dergo Mesazh

LAJMET E FUNDIT

Gazmend Kelmendi: Ende nuk e kam arritur kulmin e karierës, si...

I ri dhe me mjaft prespektivë, është ky këngëtari i njohur i muzikës 'live' Gazmend Kelmendi-Gaza i cili sapo ka hedhur në treg klipin...
- Reklama -
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com