Klaudia Pepa pozon topless, fansja: Pse u katandise në këtë mënyrë?

0

Balerina shqiptare Klaudia Pepa është vënë sërish në qendër të vëmendjes pasi pozoi “topless”, në një foto që ajo e quan artistike.

Por komentuesit nuk janë aspak dakord me zhveshjen e saj, dhe e kritikojnë për këto foto:

“Kur do bësh frena. Më vjen keq që u katandise në këtë mënyrë”, i shkruan një fans.

Por Klaudia nuk e lë me kaq:

“Janë foto fashion ose artistike. Mund t’ju pëlqejë apo jo, s’do të thotë se janë vulgare, apo e ekzagjeruar. E rëndësishme është të mos jem vulgare. E thjeshtë jam akoma”, shkruan balerina duke i dërguar puthje fansit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here