Kjo është bomba e re e skenës, Resmi ju befason me projektin e parë (Video)

0

Një tekst nga Arsim Bunjaku e me orkestrim të Florent Boshnjakut, projekti i parë i Resmi Bilallit i titulluar ‘Amore’ sapo është hedhur në qarkullim. Këngëtarja me prejardhje nga Prekazi i Skenderajt por që jeton dhe vepron në Gjermani ka publikuar projektin e parë muzikorë duke u bërë kështu një konkurencë e jashtëzakonshme e skenës shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here