14 C
Tirana
E premte, Nëntor 15, 2019

Churra është shpresa jonë e vetme!

Nga Avni DELVINA Sot bota ka ndryshuar. Propaganda dhe fotot pushtojne globin ne nje sekonde... Ata e kane ndare mendjen per ta prishur teatrin dhe per te ndertuar kullat.... E...