15 C
Tirana
E mërkurë, Korrik 17, 2019

Presidenti dhe “Mbreti”

Presidenti Meta në plazh me qenin e tij Roi.

Edvin ti duhet të jesh lideri i Evropës

Takimi me ty Edvin është një ëndërr e bërë realitet ti je e ardhmja e Evropës. Për nder tënd e kam vënë dhe kollaren kuq e zi. Për ty dhe për...

Churra është shpresa jonë e vetme!

Nga Avni DELVINA Sot bota ka ndryshuar. Propaganda dhe fotot pushtojne globin ne nje sekonde... Ata e kane ndare mendjen per ta prishur teatrin dhe per te ndertuar kullat.... E...