20 C
Tirana

DURRËSI ISHTE PERLË PO E PRISHEN MALOKËT…

Nga Andi KUMI Durrësi magnet i te vobektëve dhe sakatëve nga gjithë rrethet. Hallexhijve në mëshirë të pushuesve që fillojnë ditën me pazarin e çadrave 3 mijë lek apo 4 mijë...

Ksi gjanash

Nga Indrit VOKSHI Unë them që flamurin kuq e zi duhet me ja fal Kosovës, kurse ne t'i kërkojmë Ramës t'na e dizenjojë një tjetër siç di vetë... Pse? Flamuri...

Raport sekret i OSBE-se mbi gjendjen e medias ne Shqiperi. Maj 2017

Nga Erl KODRA 1. Media nuk ka, por ka Sherbime Speciale Mediatike. Dmth ka "media" per nga forma tradicionale, si gazeta, televizione dhe radio, por ato te gjitha jane te...

Suksesi vjen duke fjetur…

Nga Gerina MULLAJ Pres me padurim të vijë e hëna për të parë njeriun që më frymëzon në ekran, përmes të cilit shpërndahet bashkë me rrezatimin në dhomë, shkëlqimi i...

Në kokën e Edi Ramës

Nga Gerina MULLAJ Për momentin ndodhem në parlament me njerëz që kush e di ç’thonë por tek veshët e mi vijnë veç këngët e Rita Orës, si një kumbim i...

Fikja që la pas dritën e të qeshurave

Nga Albert VATAJ Shuhet Fadil Hasa, mori dhe zgjodhi edhe kësaj here vdekja një njeri zemërbardhë dhe talent të lindur Pas një sëmundjeje të rëndë është ndarë nga jeta në moshën...

Lamtumirë mik

Fadil Hasa. Një nga aktorët ikonë të skenës dhe humorit shqiptar, ai që ka bërë për të qeshur shqiptarët edhe në kohët më të zymta është ndarë sot nga...

Presidenti dhe “Mbreti”

Presidenti Meta në plazh me qenin e tij Roi.

Edvin ti duhet të jesh lideri i Evropës

Takimi me ty Edvin është një ëndërr e bërë realitet ti je e ardhmja e Evropës. Për nder tënd e kam vënë dhe kollaren kuq e zi. Për ty dhe për...

Stay connected

11,574FansaPëlqeje
934NdjekësitNdjek
6,437AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Latest article

Ja kush është Miss Bjeshka për vitin 2018

Klaudia Popaj u zgjodh vajza më e bukur e Veriut të Shqipërise Miss Bjeshka 2018 ajo u cilesua femra hyjnore nga gazetari i madh...

Letër në shishe për hetuesin amator Artan Hoxha*

Nga Pozaet QOSE I nderuar Artan Hoxha, Kishe percjelle shqetesimin e madh ne rraqe se ishte e veshtire te identifikohej vrasesi ne Shkoder. S'do mend...

Gjithë bota kthen sytë nga Gjermania, Kosova dhe Shqipëria nga Donald Trump

Rendi global i pushtetit po zhvendoset Gjermania po zëvendëson Shtetet e Bashkuara të Amerikës si fuqia globale më e vlerësuar në botë🤣🤣🤣, sipas një...
Powered by Live Score & Live Score App