7 C
Tirana
E mërkurë, Janar 16, 2019

Shqip News

Qëndroni të Lidhur me ShqipNews

50,491FansaPëlqeje
7,690NdjekësitNdjek
60,000NdjekësitNdjek
98NdjekësitNdjek
4,857AbonentëAbonohu
- Reklamoni ketu -

Të Fundit

Vendi ku Eskobarin e arreston një gazetar

Nga Alfred LELA Edhe Rruga e Elbasanit u përfshinë në theksimin (theksi më shumë se gjithçka flet për mungesat) e faktit se Klement Balili u...

In Memoriam: Agron Bala

Nga Ndoc SHABEN Më 15 janar 2016 u nda nga jeta gazetari dhe intektuali i shquar Agron Bala. Agron Bala ka lindur në qytetin e...

Mustafa Nano: Nuk ka kurva në këtë botë

Nga Adela RADOVANI Tetë orë para shfaqjes Teatri Spahivogli e njoftoi në faqen e tij në facebook. Asnjë reklamë paraprake. Një natë, një herë, kaq....