19 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019

Doni fakte ju?! Adriatik Riza Dosti bombardon mercenarët e medias

Nga Adriatik Riza DOSTI ...Sapo shpertheu zyrtarisht skandali i financimeve greke per mediat shqiptare shume tv , gazeta e media gjithfaresh shqipfolese ''u rrevoltuan'' dhe nisen te ngrene zerin duke...

Çfarë i bashkon karavidhet e Opinionit

Nga A.R.DOSTI Fevzua, Bleona e Shakua duhet ti kene rene mamise nga dora ate dite qe kane lindur se ndryshe nuk ka si shpjegohet... Hahahaha ...po qesh akoma si puna...

Me këtë popull Edvin ti rri derisa te rritet Zahua që të zëvendësojë!

Nga A.R.DOSTI O Edvin....qe ti je i marre e i dale duarsh kete nuk ka shqiptar qe nuk e di.,..por kur thua se do iki kur dua UNE e...

Kujtesë vendit e popullit tim: Për këta që të vrasin natën e të qajnë...

Nga Adriatik R.DOSTI Mes perbuzjes e neverise po ndjek fushaten e turpshme qeveritaro-shteterore te Rames me shoke ..te cilet deshtimin e Shqiperise europiane po perpiqen me te gjitha menyrat e...

Presidenti dhe Shteti Shqiptar duhet te kerkojne urgjentisht arrestimin e agjentit serb Baton Haxhiu

Nga A.R.DOSTI Polemikat e ashpra qe jane ndezur pas mosdekretimit nga ana e Presidentit te Republikes se Shqiperise z. Meta...te kandidatures se Kryministrit Rama per emerimin e shqiptarit te Kosoves...

Shumë arësyet përse amerikanët nuk e duan më Edi Ramën

Nga A.R.DOSTI Se pari ..sepse amerikanet e demokracia e tyre e kane te veshtire ta besojne e ta kuptojne se si nje ish'' demokrat ''i oreve te para u...

Te kam thënë o Braçe…më mirë Mut se sa i vogël…

Nga A.R.DOSTI ◾◾◾ Ta kam thene kete gje shume vite me pare o Erjon...madje kujtoj saktesisht se ta kam thene ne sy e mes shume njerezve pikerisht pak para se te...

Lamtumira e parakohëshme e Skender Hykës

Nga Adriatik R.DOSTI Ende pa u thare lotet per humbjen e Perikli Dhalesit dhe ende pa u shuar dhimbja per ikjen e tij te befte nga kjo bote...nje tjeter...

Korea përze Gjermaninë nga Botërori

Nga Adriatik R.DOSTI ...Dhe tani qani po te doni...keshtu ju drejtua kombit te tij komentatori brazilian i radios pasi Brazili humbi ne Marakana finalen e famshme te Boterorit te 4...

Ju tregoj se si rrëzohet Rama…

Nga A.R.DOSTI Mbreme tek Xingu ...bixhozxhiu i politikes shqiptare qe fatkeqesisht eshte edhe Kryehorri - Kryeminister i Shqiperise ju tha shqiptareve se....mjafton te mos shihni nje jave televizor, lajme, te...