Nga Red VARAKU

◾◾◾

Parlamenti Hollandez voton bllokimin e vizave për shqiptarët, duke i vënë kështu vizën Ramës.

Gjermania shpullë pas qafës së trashë të korrupsionit qeverisë gati çdo muaj.

BILD masakron surratin e pudrosur të qeverisë alla Griselda Veliaj.

Merkel dhe Macron bllokojnë planin e arkitektit Putin për ndarjen e Ballkanit.

BE nuk hap negociatat për të katërtën herë megjithë përpjekjet e Majlindës.

KiE deklaron se nuk do të dërgojë vëzhguesit e saj për zgjedhjet farzë në 30 qershor!

Por, ka akoma të verbër që i besojnë qorrazi “përrallës me amerikanë” të Mero spiunit, Sokol duarartit dhe vejushës Ngjela!

Facebook Comments