I dashur biri im i madh Arberi!
Eshte hera e pare,qe nuk mund te bejme datelindjen tende sipas tradites te cdo feste qe bejme familjarisht!
Telefonata jote sot na e lehtesoj shpirtin.
Ti sot na mungon qe prej nje viti,sepse je ne sherbim te Paqes Boterore.
Ky eshte misioni yt i pare ne karrieren tende ushtarake qe po e mbyll me sukses!
E ke per detyre te çosh me tej traditat ushtarake te familjes,vecanerisht te xhaxhait tend,Bardhyl Ceci,qe ishte ushtarak e sportist shembullor si dhe ti.
Per kete arsye ne jemi krenar!Jam i sigurte,qe ne kete dite te shenjte,ti ndjen ma shume se kurre mungesen tone,ashtu sic ndjejme ne mungesen tende!
Por qendro i forte,sic ke karakterin,dhe vazhdo me vullnet,pasion e krenari rrugen tende!
Ne te urojme:
-Jete te gjate,shendet,gezime pac tere jeten,se i meriton!Suksese e larte e me larte ne karieren tende ushtarake!
Te puth nga larg babi,mami,lali Foti
dhe motra jote e vetme dhe shume e dashur Barbara-Rekiona!

Arbër Ceci
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here