Urimet per ty mame nuk kane fund!
Shume urime per ty qe me dhurove jeten dhe vazhdon te me japesh çdo dite kuraje, guxim, dhe mbi te gjitha dashuri.
Edhe pse jeta te ka lodhur shume, ti cdo dite jep vec dashuri, te adhuroj per forcen qe ke .
Urime pa fund nene e dashur edhe 100 vite plot shendet dhe pleqeri te mbare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here