Sot ti vajza ime Eda mbush 14 vjeç!
Me kalimin e viteve kam kuptuar qe një gjë është e sigurtë, ti je bekimi më i madh që më është dhënë ndonjëherë në jete , dhe mezi pres të shoh se si rritesh ndërsa jetët tona ecin përpara. Gëzuar ditëlindjen EDA!
Zoti të bekoftë!

Facebook Comments