10 mijë kapsolle të fuqishme ndizen njëherësh, rezultati është befasues (Video)

0

Kjo eleminon infeksionet fungale me një përdorim të vetëm
Onycosolve
Videoja që do të shikoni më poshtë nuk rekomandohet kurrsesi të realizohet nga ju.

Një YouTube-ier i famshëm, i njohur si Mr.Gear, vendosi që të realizonte një eksperiment duke rreshtuar 10 mijë kapsolle, e më pas u ka vënë flakën.

Shpërthimi që ka ardhur nga ato është me të vërtetë mahnitës, por njëkohësisht dhe mjaft i rrezikshëm.

Më poshtë mund të ndiqeni dhe videon


Nga A.Cara

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here